Możesz pomóc


Jesteśmy organizacją z dużym doświadczeniem, działamy długofalowo i skutecznie. Zabiegamy o zachowanie środowiska naturalnego, chronimy przyrodę, ratujemy zwierzęta, wpływamy na kształtowanie prawa i inspirujemy innych do działań na rzecz ochrony środowiska. Doradzamy i pomagamy, a także realizujemy wiele kampanii i programów edukacyjnych służących propagowaniu ochrony przyrody i zwierząt.

Możesz nam pomóc.
Przyłącz się do Kręgu Przyjaciół Klubu Gaja.

Wspieraj nasze działania comiesięcznie ustanawiając w banku stałe polecenie zapłaty. Przekazując regularnie dowolną kwotę (np. 10, 20 zł lub więcej) pomożesz nam skutecznie ratować zwierzęta, chronić rzeki i lasy. Twoja pomoc ma ogromne znaczenie, dzięki niej jesteśmy niezależni.

Przekaż darowiznę na ratowanie zwierząt i przyrody, dołącz do grupy naszych darczyńców. Pomóż nam uczyć innych, jak dbać o zachowanie środowiska naturalnego.

1 % dla Klubu Gaja. Przekaż 1% swojego podatku na nasze działania. Przyrodę i zwierzęta chronimy właśnie dla Ciebie. To Ty decydujesz. Wpisz w PIT – KRS: 0000120069.

Działaj i przyłącz się do naszych kampanii i akcji, ściągnij baner i zostań partnerem naszej strony, polecaj nas znajomym.

Klub Gaja jest Organizacją Pożytku Publicznego. Nie prowadzimy działalności gospodarczej. Działamy dzięki dotacjom, wsparciu darczyńców oraz wpłatom z 1% podatku.

Umieść baner Klubu Gaja na Twojej stronie internetowej.

Wejdź na stronę:  www.SwietoDrzewa.pl/banery2/
Znajdziesz tam kod html do wklejenia na Twojej stronie.

Nr konta: 90 2030 0045 1110 0000 0067 3120
KRS: 0000120069

  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget