Norman wraca do zdrowia i prosi o dalszą pomoc

23 marca informowaliśmy Państwa o 8-letnim wałachu Normanie, uratowany przed rzeźnią przez Klub Gaja, który podczas pobytu na padoku nieszczęśliwie złamał nogę. Dzięki weterynarzom z SGGW w Warszawie koń dostał kolejną szansę na dalsze życie, a dzięki Państwa pomocy możemy go leczyć.

Przez blisko 3 miesiące Norman miał nogę unieruchomioną w gipsie. 17 maja gips został zastąpiony miękkim opatrunkiem, ale przed nim jeszcze długotrwałe leczenie: częste wizyty lekarza weterynarii, ortopedii SGGW w W-wie, badania rtg oraz rehabilitację, aby mógł wrócić do sprawności.

Dlatego w dalszym ciągu bardzo prosimy Was o pomoc! Norman ma jeszcze zaległe rachunki za leczenie na kwoty: 400zł (z dn. 24.maja), 300zł (z dn. 31.maja), 300zł (z dn. 07.czerw.) oraz zakup trocin świerkowych potrzebnych do wyścielenia boksu – 184,50zł (z dn. 06 czerw.). Potrzebne będą także dalsze środki finansowe na dalsza opiekę weterynaryjną i rehabilitację – laseroterapię, która przyspiesza procesy zrostowe kości oraz elektroterapię, która zwiększa zasięg ruchów i przywraca czynności mięśni (koszt 1 cyklu czyli 10 dni terapii to ok. 900 zł. Norman będzie potrzebował przynajmniej 3 takich cykli zabiegów).

Więcej informacji o Normanie znajdziecie na Facebooku >>>>>

Zbiórka na leczenie Normana na www.siepomaga.pl/norman lub wpłaty na konto Klubu Gaja (90 2030 0045 1110 0000 0067 3120) z dopiskiem „Leczenie Normana”.

Prosimy wpłacajcie nawet najmniejsze darowizny. Liczy się każda Wasza Pomoc! Udostępniając tą informację też pomagacie! Norman Wam gorąco dziękuje za dotychczas udzieloną pomoc i za to, że jesteście razem z Nim! Bez Was nie dalibyśmy rady!

 

Wesprzyj nasze działania:

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget