Dziesięć lat szkolnego Klubu Gaja w Wałbrzychu

17 października 2014 w Zespole Szkół Specjalnych nr 10 w Wałbrzychu odbyła się niezwykle wzruszająca uroczystość związana z obchodami 10–lecia szkolnego Klubu Gaja.

Młodzież w ramach obchodów jubileuszu oraz 12. edycji Święta Drzewa przygotowała wraz z opiekunami program artystyczny oraz posadziła przed szkołą kolejne drzewa. Zaprezentowała 10 lat działania szkolnego Klubu Gaja korzystając ze zdjęć i wycinków prasowych. W szkole realizowane są nie tylko kampanie Święto Drzewa i Zaadoptuj rzekę, ale młodzi ludzie wraz z rodzicami i opiekunami zbierają makulaturę, sprzątają okolicę i pomagają zwierzętom.

Wśród zaproszonych gości pojawili się: posłanka Izabella Katarzyna Mrzygłocka, przedstawiciel Nadleśnictwa Wałbrzych – Roman Zięba oraz prezes Klubu Gaja Jacek Bożek.

ZSS nr 10 w Wałbrzychu - Międzyszkolny Klub Gaja  Jacek Bożek podczas uroczystości 10-lecia Międzyszkolnego Klubu Gaja w ZSS nr 10 w Wałbrzychu Występy młodzieży z ZSS nr 10 w Wałbrzychu Wspólne sadzenie drzew wspólne sadzenie drzew w ZSS nr 10 w Wałbrzychu

Ten wpis umieszczono w kategorii Święto Drzewa, Wydarzenia i otagowano jako , , . Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget