O drzewach w TOK FM

W sobotę 21.06.2014r. na antenie radia TOK FM o godzinie 18.00 wyemitowana zostanie audycja Ewy Podolskiej „Zielono Mi”, poświęcona trwającemu właśnie konkursowi Drzewo Roku 2014. O drzewach rozmawiać będą Ewa Podolska, Jacek Bożek z Klubu Gaja wraz z ambasadorami konkursu Elżbietą Dzikowską i prof. Janem Miodkiem.

Konkurs, organizowany przez Klub Gaja w ramach programu edukacji ekologicznej Święto Drzewa, zwraca uwagę na rolę drzew w naszym życiu, wzmacnia świadomość społeczną w odniesieniu do środowiska, w którym żyjemy.

W finale 4. edycji  konkursu Drzewo Roku znalazło się 16 polskich drzew. Które z nich wygra? Okazały kasztanowiec, zbójnicka topola, cis z wolą życia a może wiekowe dęby lub zachęcające do relaksu lipy?  O tym, które drzewo zdobędzie tytuł Drzewa Roku 2014, zadecydują swoimi głosami internauci.

Głosowanie na stronie www.drzeworoku.pl trwa do końca czerwca. Zapraszamy do wysłuchania audycji oraz głosowania.

Ambasadorowie konkursu Drzewo Roku 2014: podróżniczka i autorka Elżbieta Dzikowska, reżyser i senator Kazimierz Kutz oraz  językoznawca i popularyzator wiedzy o języku polskim profesor Jan Miodek.

Co ambasadorowie mówią o drzewach – czytaj

Ten wpis umieszczono w kategorii Artykuły, Drzewo Roku. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget