Majowy Piknik Ekologiczny

Zapraszamy na Majowy Piknik Ekologiczny. W programie m.in. „Dyskusja na trawie”: O Globalnym Ociepleniu z Klubem Gaja – porozmawiamy o Globalnym Ociepleniu – czy jest to prawda czy mit/spisek producentów „zielonych” technologii?

W programie:

1. Sadzenie drzewek: Każdy uczestnik pikniku będzie mógł zasadzić drzewko, które wcześniej sam nazwie. Wydarzenie odbywa się w ramach programu Święto Drzewa.

2. Mini-turniej frisbee: Zorganizujemy mini-turniej Frisbee Ultimate. Pokazowy mecz oraz warsztat z gry w Frisbee Ulitmate przeprowadzi zespół BC KOSMODYSK. Nas Odbywać się będą też inne gry i zabawy.

3. Zdrowa Żywność: Warszawska Kooperatywa Spożywcza dostarczy owoce oraz herbatę ze „Sprawiedliwego Handlu”. Opowiemy Wam o o idei Sprawiedliwego Handlu i nowych wzorach konsumpcji żywności.

4. „Dyskusja na trawie”: O Globalnym Ociepleniu z Klubem Gaja – porozmawiamy o Globalnym Ociepleniu – czy jest to prawda czy mit/spisek producentów „zielonych” technologii?

5. Warsztat „Globalne Wyzwania Rozwojowe”: Instytutu Globalnej Odpowiedzialności – Co czeka nas w XXI wieku? Co będzie największym wyzwaniem – brak wody, żywności, czystego powietrza a może globalna wojna na tle religijnym? Przyjdź i weź udział w warsztacie.

6. Ognisko na koniec – po burzliwej dyskusji przyjdzie czas na imprezę.

WSTĘP BEZPŁATNY

Zapraszamy! Warszawa, Park Młociński – ul. Papirusów 10

Organizator: Komisja Promocji i Informacji Samorządu Studentów Wydziału Prawa i Administracji UW

Więcej informacji na Facebook’u

Ten wpis umieszczono w kategorii Święto Drzewa. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget