Pasza dla staruszka!

Nasi końscy podopieczni są schorowani. Cierpią między innymi na końską astmę, wrzody żołądka, są po przebytym ochwacie. Wszystkie ich schorzenia wymagają specjalistycznego podejścia i klinicznego oraz zbilansowanego żywienia. W związku z tym karmione są odpowiednimi paszami dostosowanymi do ich indywidualnych potrzeb.

Pasze takie jednak nie są tanie. Zamawiamy je na palecie, która starcza na około pół roku.  Składa się ona z pasz dedykowanych dla koni z astmą, wrzodami, są to karmy pozbawione składników, które mogą powodować ochwat, a także z pasz specjalnych dla koni starszych z problemami z utrzymaniem wagi.


Bardzo zależy nam na jak najlepszym utrzymaniu naszych podopiecznych dlatego staramy się podawać im jak najlepiej przygotowane posiłki do ich zapotrzebowania. Wiemy, że jest to najważniejsze w utrzymaniu ich w zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Serdecznie zwracamy się o pomoc w zebraniu środków, które umożliwią nam zapewnienie im odpowiedniego wyżywienia do końca roku 2020.

Mamy nadzieję, że będzie to możliwe dzięki Waszej niezastąpionej pomocy i wsparciu!
 
Klub Gaja uratował 60 koni, niektóre hodowane były na mięso i miały trafić do rzeźni. Nadal potrzebują pomocy. Wymagają szczególnej opieki i leczenia ze względu wiek, stan zdrowia, urazy fizyczne i psychiczne. Prosimy o pomoc. Klub Gaja jest organizacją pożytku publicznego. Konie ratujemy tylko dzięki hojności Darczyńców. Prosimy o pomoc, każda wpłata się liczy.

Wierzymy, że uda nam się w tym kryzysie dbać o nasze zwierzęta jak najlepiej. Tak jak dotychczas. Potrzebujemy jednak Waszej pomocy. Bez Was opieka nad nimi jest niemożliwa…

Link do zbiórki >>>

Na zdjęciu: Pegaz podczas zajadania siana, pierwszy uratowany koń przez Klub Gaja w roku 2000. Fot. Klub Gaja

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget