Odrobaczenie dla staruszka

Nasi podopieczni są systematycznie odrobaczani. Regularność jest podstawą w tych zabiegach. Dzięki naszym staraniom, konie na pewno nie są zarobaczone. Sprawdziliśmy to robiąc badanie kału.

Kontynuacja odrobaczeń to podanie pasty co ok. pół roku. Koszt takiej pasty to ok. 50 zł. Jest to uzależnione od substancji czynnej jaką się podaje. By odrobaczenie było skuteczne należy zmieniać preparaty.

Zbieramy środki, by gdy nadejdzie odpowiedni czas, podać naszym podopiecznym staruszką pasty odrobaczające. By mieć pewność, że robaki nie posieją spustoszenia w ich brzuchach 🙂

Bardzo prosimy o pomoc, liczy się każdy, nawet najmniejszy gest pomocy.

Dziękujemy!

Uratowaliśmy 60 koni przeznaczonych na rzeź, chorych lub tych, którymi właściciele nie mogli się dłużej zajmować. Niektóre z nich ze względu na wiek i przebyte choroby wymagają stałej i specjalistycznej opieki. Prosimy o pomoc. Klub Gaja jest organizacją pożytku publicznego. Konie ratujemy tylko dzięki hojności Darczyńców.

Wierzymy, że uda nam się w tym kryzysie dbać o nasze zwierzęta jak najlepiej. Tak jak dotychczas. Potrzebujemy jednak Waszej pomocy. Bez Was opieka nad nimi jest niemożliwa…

Fot. Patryk i Dorota Słotwińscy

LINK DO ZBIÓRKI >>>

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget