Derka dla staruszka

Chcemy ubrać nasze staruszki! Pogoda nas niestety nie rozpieszcza. Deszcze, gradobicia, ulewy, nawałnice. Dla roślin, wysuszonej ziemi to wspaniałe. Niestety nie dla przebywających na padoku koni. Gdy lato jest już w pełni i insekty zaczynają nas wszystkich podjadać, podopieczne konie Klubu Gaja w razie konieczności przebywają na zewnątrz w derkach i maskach siatkowych. By nie prowokować reakcji alergicznych na ugryzienia, które już wielokrotnie się nam przydarzały.

Jednak teraz zamiast żaru z nieba leje się woda. Schorowane plecy staruszków potrzebują okrycia… Musimy zakupić im przeciwdeszczowe derki, by mogły w spokoju i pełni radości spędzać czas na padoku.

Derki przeciwdeszczowe to koszt dużo większy niż zakup derek letnich, przeciw owadom, siatkowych. Czy pomożecie nam w zakupie derek, byśmy wspólnymi siłami okryli ich spracowane życiem kręgosłupy? Jedna derka to ok. 350 zł, potrzebujemy takich co najmniej 2 sztuki.

Uratowaliśmy 60 koni przeznaczonych na rzeź, chorych lub tych, którymi właściciele nie mogli się dłużej zajmować. Niektóre z nich ze względu na wiek i przebyte choroby wymagają stałej i specjalistycznej opieki. Prosimy o pomoc. Klub Gaja jest organizacją pożytku publicznego. Konie ratujemy tylko dzięki hojności Darczyńców.

Prosimy o pomoc, każda wpłata się liczy. Wierzymy, że uda nam się w tym kryzysie dbać o nasze zwierzęta jak najlepiej. Tak jak dotychczas. Potrzebujemy jednak Waszej pomocy. Bez Was opieka nad nimi jest niemożliwa…

LINK DO ZBIÓRKI >>>

 

 

 

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget