Zbieraj makulaturę, ratuj konie – czekamy na sprawozdania!

Do 30 czerwca 2018r. czekamy na Państwa sprawozdania z akcji „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”, które wezmą udział w konkursie. Autorzy najciekawszych inicjatyw otrzymają tytuł Pegaza – pierwszego konia uratowanego przez Klub Gaja. Wszyscy uczestnicy dostaną dyplomy.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy – placówki oświatowe, nadleśnictwa, samorządy, instytucje, firmy a także osoby prywatne. Sprawozdania oceniane będą w 3 kategoriach – za największą ilość zebranej makulatury, za współpracę i zaangażowanie największej ilości uczestników oraz za najciekawsze przeprowadzenie działań. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie sprawozdania z przeprowadzonych działań na formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: swietodrzewa@klubgaja.pl lub na adres pocztowy: Klub Gaja, ul. Wyzwolenia 40, 43-365 Wilkowice ( najlepiej nagrane na płytę CD) do 30 czerwca 2018r.

Więcej informacji o konkursie, formularz zgłoszeniowy i regulamin do pobrania TUTAJ>>>

Za pieniądze z akcji „Zbieraj makulaturę, ratuj konie” Klub Gaja wspiera m.in. utrzymanie, leczenie, terapię wykupionychLaser koni, opłaca leki i opiekę weterynaryjną, monitoruje sytuację zwierząt oddanych do adopcji, prowadzi edukację ekologiczną oraz inne czynności związane z realizacją akcji. Wykupione przez Klub Gaja konie trafiły m. in. do szkół, fundacji i stowarzyszeń, które dzięki nim mogą prowadzić hipoterapię dla chorych dzieci oraz osób dorosłych. Zwierzęta pracują także w niewielkich gospodarstwach lub w agroturystyce, jako wierzchowce do lekkich jazd rekreacyjnych. Dzięki Państwa pomocy udało się nam uratować już 60 koni!

Więcej informacji o akcji „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”

 Na zdjęciach: Pegaz i White Lady, Laser podczas zajęć z hipoterapii. Fot. Archiwum Klubu Gaja.

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii, Zbieraj makulaturę, ratuj konie. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget