Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

To już 30 lat wspieracie nas w różnorodny, a dla Klubu Gaja zawsze w wyjątkowy sposób. Wpłacacie darowizny na nasze programy i kampanie, nie zapominacie o nas przeznaczając Klubowi Gaja 1 % Swojego podatku. Organizujecie i bierzecie udział w wydarzeniach Święto Drzewa, Big Jump, Zaadoptuj rzekę czy kampanii „Jeszcze żywy KARP”. Jesteśmy od lat razem w pracy dla ludzi, przyrody, zwierząt i Ziemi.

Zwracam się dzisiaj do Was osobiście. Dumny z tego, że w 1988 roku w zupełnie odmiennych warunkach społeczno-politycznych  założyłem organizację, która także dzięki Wam działa 30 lat i może poszczycić się znaczącymi osiągnięciami.

Chciałbym poprosić Was po raz kolejny o wsparcie naszych działań i przekazanie 1 % podatku na Klub Gaja. Wystarczy wpisać w zeznanie podatkowe PIT nasz KRS: 0000120069. Będziemy jak przez ostatnie lata starali wykorzystać to wsparcie dla dobra zwierząt, które utrzymujemy i leczymy, polskich rzek i przyrody, którą należy zachować dla nadchodzących pokoleń.

Chronimy i sadzimy drzewa. Posadziliśmy już blisko 850 tysięcy drzew przez 15 lat programu Święto Drzewa. Odkrywamy niezwykłe drzewa, które łączą ludzi dzięki konkursowi Drzewo Roku. Razem z obywatelami stajemy w obronie drzew przed wycinką.

Pomagamy zwierzętom. Uratowaliśmy 60 koni skazanych na rzeź, chorych i zaniedbanych, m.in. dzięki zbiórce 4200 ton makulatury – akcja „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”. Wspieramy ich utrzymanie i leczenie. Budujemy schronienia dla zwierząt – ptaków, jeży i owadów zapylających.

Działamy na rzecz praw i dobrostanu zwierząt. Doprowadziliśmy do uchwalenia ustawy o ochronie zwierząt w 1997 r. oraz jej nowelizacji w 2009 r., która sprawiła, że ryby są chronione – kampania „Jeszcze żywy KARP”. Ustanowiliśmy Dzień bez futra – 25 listopada 1994 r. i Dzień Praw Zwierząt – 22 maja 1997 r.

Chronimy polskie rzeki. Przez 13 lat programu „Zaadoptuj rzekę” razem z ludźmi otoczyliśmy opieką ponad 770 rzek, jezior i innych akwenów w 1540 miejscach. Dzięki naszym działaniom m.in. powstał największy rezerwat ornitologiczny w Polsce – Wisła pod Zawichostem (2010 r.).

Interweniujemy w obronie przyrody, poszanowania praw i dobrostanu zwierząt. Pomagamy ludziom, przez ostatnie 9 lat udzieliliśmy blisko 3500 porad obywatelskich w zakresie ochrony środowiska i zwierząt.

Pomóż nam zmieniać świat, chronić przyrodę i pomagać zwierzętom. Dziękujemy.

Rozlicz bezpłatnie PIT on-line i podaruj 1% podatku Klubowi Gaja

Jacek Bożek, założyciel i lider Klub Gaja

Klub Gaja, Nr konta: 90 2030 0045 1110 0000 0067 3120

KRS: 0000120069

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Polub nas na Facebook

    Facebook Pagelike Widget