O nas

Klub Gaja jest jedną z najstarszych, wiodących, polskich organizacji społecznych zajmujących się ochroną środowiska naturalnego i prawami zwierząt. Został założony w 1988 roku przez Jacka Bożka, który jeszcze w systemie komunistycznego zniewolenia zdecydował się na utworzenie niezależnej organizacji ekologicznej. Misją Klubu Gaja jest ochrona naszej planety Ziemi – Gai oraz zachowanie środowiska naturalnego i różnorodności biologicznej dla nas i dla przyszłych pokoleń.

Jesteśmy zespołem, który wspólnie pracuje od wielu lat. W naszej pracy staramy się być wytrwali i skuteczni dlatego nasze działania przynoszą konkretne rezultaty. Klub Gaja to nie tylko zespół ale także Krąg Przyjaciół: ludzie, organizacje, instytucje i firmy, wszyscy, którzy nas wspierają i włączają się w nasze działania. Dziękujemy!

Od 2004 roku Klub Gaja posiada status organizacji pożytku publicznego, zarejestrowany jest w KRS pod numerem 0000120069. Klub Gaja nie prowadzi działalności gospodarczej. Działamy dzięki dotacjom, wsparciu darczyńców oraz wpłatom z 1% podatku.

Czytaj więcej -  http://www.klubgaja.pl

 • Zgłoś się do programu


 • 785123

 • Newsy

 • Newsletter

  Dodaj Twój adres email
 • Polecamy

  Tajemnicze opowieści o przyjaźni z otaczającym światem
  Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana na wsparcie działań KLUBU GAJA. Do nabycia w księgarniach internetowych:
  www.motyleksiazkowe.pl
  www.bookmaster.pl
  oraz w księgarniach stacjonarnych.
 • Dofinansowanie


  Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Klub Gaja.