Anioły też kochają zwierzęta

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Krakowie zaprasza wszystkich Członków i Sympatyków na spotkanie z Panem Jackiem Bożkiem, zatytułowane „Anioły też kochają zwierzęta”. Miejsce: HERBEWO, sala konferencyjna, wejście od ul. Lubelskiej 29 VI piętro (winda) Kiedy: 3 lutego 2018, godz. 18:00

Adopcja rzeki, świętowanie z drzewami – świadkami naszej historii, współodczuwanie ze zwierzętami – jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak to robić i po co, zapraszamy!

Jacek Bożek jest założycielem i prezesem Klubu Gaja (organizacji ekologicznej, działającej w Polsce nieprzerwanie, i z wielkimi sukcesami, od 1988 roku) i ekspertem w dziedzinie działań społecznych w obszarze ochrony środowiska. Nowe tereny chronione, skuteczniejsze prawo ochrony zwierząt, otoczone opieką rzeki, posadzone setki tysięcy drzew – to tylko niektóre z rezultatów działań prowadzonych przez działaczy Klubu Gaja.

Jacek Bożek został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za budowanie społeczeństwa obywatelskiego, posiada tytuł Człowieka Roku Polskiej Ekologii, jest laureatem Nagrody Niezależnej Fundacji Popierania Kultury Polskiej za działalność kulturalną i ochronę środowiska, i wielu innych, indywidualnych i zbiorowych, nagród.

Jest też współautorem książek dotyczących ochrony przyrody, ekologii, działalności pro środowiskowej, a też animatorem działalności artystycznej. Klub Gaja realizuje bowiem swój cel, kształtowania pozytywnych postaw wobec dziedzictwa przyrodniczego, włączając w realizowane przez siebie kampanie elementy sztuki, teatru, widowiska, performansu.

Więcej i o Gościu i o działalności Klubu Gaja można się dowiedzieć na stronach: http://www.klubgaja.pl

Zapraszamy na spotkanie z niezwykłym człowiekiem.

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone